احمدی نژاد در محاصره
اللهم عجّل لولیک الفرج
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : کاووس رکوفیان
امروز احمدی نژاد به جیرفت کرمان رفت . نه صدا و سیما و نه خبرگزاری فارس و تسنیم و ایرناو ایلنا و ... و نه سایت های مشرق و مغرب و رجا و انتخاب و .. و نه شبکه های بی بی سی و وآ و من و تو  و نه هیچ رسانه داخلی و خارجی ، تبلیغی و اشاره ای به این سفر نداشت . آن هم سفر یک رئیس جمهور سابق ! آن هم با این استقبال عظیم . امروز بر همه ، آزادگی و عدم وابستگی احمدی نژاد به چپ و راست و به اصولگرا و اصلاح طلب ، آشکارتر می شود . امروز همه بلندگوها در بایکوت کردن ، مرد عدالت متحد شده اند ! در عصر ارتباطات که کانال های تلگرامی ، دست هر کودک و نوجوان این کشور است ، رسانه های حرفه ای و با سابقه ، با وقاحت و بی شرمی از کنار این حادثه عظیم خبری می گذرند و احمقانه گمان می کنند ملت بی خبر می ماند !  تلگرام و اینستگرام و فیس بوک و ... را دشمنان ما آورده اند و اکنون به اراده الهی ، نرم افزار خبری آن را اراده مرد الهی و  روح متصل به حقیقت محمود احمدی نژاد ، فتح کرده است .
  سانسور احمدی نژاد دیگر ممکن نیست .  بی خبر نگه داشتن مردم هم امکانپذیر نیست ! شعار مردم مردم ، مدعیان ، اینجا محک می خورد ! اینجا ، حقایق بسیاری آشکار می شود .
که گفت : " عالم در محاصرۀ حقیقت است ... "

 این روند همان مسیر تکرار شدۀ دوران قبل از این است که در این مقاله نوشته بودم :
http://www.nooreaseman.com/forum324/thread17734.html

تلگرام مننوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 اکنون که انتخابات بهبهان ، با پیروزی جناب کشت زر به پایان رسیده است ، در اینجا متن نامه ای را که روز اول سال ، یکم فروردین 1395 ، بعد از استماع سخنان حضرت آقا در مشهد نوشتم و به دست جناب آقای ضرغامی رساندم را منتشر می کنم .
هر چند آقای ضرغامی به این نامه ترتیب اثری در عمل نداد و راه خود را رفت ، لیکن در آن روز  جهت جلوگیری از سوء استفاده سیاسیون  و فرصت طلبان ، آنرا به صورت علنی و سرگشاده منتشر نکردم .
هدف بنده ، تذکری به جناب آقای ضرغامی بود که ایشان نامه را خواند و در شش بند پیامکی جوابی برای بنده فرستاد .
بنده بعد از این نامه ، دیگر دیداری با مهندس ضرغامی نداشته ام و از شکست ایشان با این وضعیت در این شهر ، بسیار متأسف شدم .
متن نامه در ادامه مطلب :
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 10 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : کاووس رکوفیان

 


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : کاووس رکوفیان
  
تلگرام من


 توجه به اینکه بنده در دور اول  به آقای محمودرضا ضرغامی رای داده ام و اکنون وی آشکارا در لشکر رفسن جانی و روحانی مرعوب کدخدا و صف  اصلاح طلبان قرار گرفته است ، در دور دوم به وی رای نخواهم داد.  
پیوستن به جبهه این جماعت و ادعای ولایتمداری کردن ، البته گرداب  تتاقضی است که به زودی ضرغامی را فرو خواهد برد .
 شادی به هلهلۀ جماعت بسیار و  قصد ورود به مجلس به هر قیمت ،  قبل از این هم دیگرانی را فریب داد !
دو جناح اصولگرا و اصلاحطلب بازی است ! دو جبهه گسترده جهانی داریم :
الف : جبهه مستضعفین عدالتخواه در انتظار موعود که اکنون به امامت حضرت امام خامنه ای عزیز ، در صف مقدم مبارزه عالمگیرند .
ب : جبهه جهانی استکبار به سرکردگی صهیونیزم و دولت زورگو و قداره بند آمریکا و تمامی مرعوبین این کدخدا و همه کسانی که دنیای خیالی خویش را در آمریکا و غرب می بینند !
 روز اول که بنده با ضرغامی دیدار داشتم   وی متعهد شد که وارد  بازی دو جناح  اصلی کشور نشود و مستقل بماند .
همچنین وی سوگند یاد کرد و گفت با امام رضا میثاق بسته است که در  مسائل اساسی کشور پیرو و مطیع رهبری باشد ، لذا با این تغییرات  بنده از ایشان حمایت نمی کنم .


 خاتمی و موسوی به این کشور و امام مسلمین ، حضرت امام خامنه ای ، خیانت کرده اند و  در کارزار جهانی  ، اینان در جبهه آمریکایی قرار گرفته اند .
فرزند ملت و مبشر منجی جهانی ، محمود احمدی نژاد در کمین  خناسان نشسته است و در آینده ای نزدیک ، ملت ایران راه خود را از جماعت متزلزل مرعوب  مشخص و جدا  خواهد کرد !
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : کاووس رکوفیان
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 3 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : کاووس رکوفیان
دکتر پیروز مجتهدزاده،  مشاور پژوهشی دانشگاه سازمان ملل متحد
مدیر عامل بنیاد پژوهشی یوروسویک، در صفحه فیسبوک خود نوشت:

مسؤل سرافکندگی های طاقت فرسا در سیاست خارجی کیست؟

آقایان حسن روحانی و محمد جواد ظریف مسولیت شکست وحشتناک دیپلماسی "تسامح" و "تساهل" در کنفرانس سران سازمان کنفرانس اسلامی که از سوی نابغه بی همتا در امر روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران، آقای صادق خرازی، برایتان به ارث گذاشته شد، با چه کسانی است جز شما؟
 
آقایان مسول سیاست خارجی ایران، من از تاریخ اعلام تساهل و تسامح در سیاست خارجی دولت هفتم جمهوری اسلامی فریاد زدم که روابط خارجی هر کشوری باید بر اساس "توازن" ژئوپولیتیکی با دوستان و دشمنان در ماورای مرزها سازمان یابد... توازنی که بر اساس محاسبات میلی متری و میل لیتری و ریال به ریال باید شکل گیرد نه بر اساس سهل انگاری و بذل و بخشش های بی مورد و قربان و صدقه رفتن های بی جا و شرم آور. و بارها فریاد زدم که در کار چنین موازنه سازی بسیار دقیق مسامحه کردن و سهل انگاری نمودن جز خود کشی ملی چه معنای دیگری می تواند داشته باشد؟

سوال من هم اکنون این است که پس از شکست مفتضحانه این دیپلماسی ورشکسته در کنفرانس اسلامی استانبول در روزهای پایانی فروردین ماه گذشته، و تجربه کردن فریبکاری های جان کری، وزیر خارجه ایالات متحده امریکا در سوریه و در عربستان سعود در روزهای اخیر که پس از به اجرا گذاشتن برجام، در کنار وزیر خارجه نژاد پرست آل سعود باز هم دولت شما را تروریست پرور خواند و رئیسش، آقای اوباما هم در اعلام علنی ضعف و زبونی در برابر آل سعود تاکید کرد که می خواهد تروریست پروری های ایران را خنثی کند، آیا فکر نمی کنید که زمان آن رسیده است که در این الگوی عقب افتاده سیاست خارجی تسامح و تساهل تجدید نظری صورت گیرد؟

دوستان و فرزندان عزیزم
 چه کردیم که وضعیت خود را در همان سازمان به آن روز وانفسا در آوردیم؟ آیا فکر نکردید که علت این بود که با پیروی کورکورانه از سیاست خارجی "تسامح و تساهل" خود را در عالم اسلام به این درجه از ضعف و زبونی سرنگون کردیم و حتی پیش بینی نکردیم که عربستان سعودی پس از دو سال یارگیری در کشورهای مسلمان که هربار یک ائتلاف 13 یا 23 کشوری اعلام می کرد، چه برنامه ای برای ما در استانبول آماده اجرا دارد؟ ما حتی این درایت را نداشتیم که وقتی در اعتراض به آن توطئه بزرگ، در آخرین جلسه شرکت نکردیم، به جای برگشتن به کشور، ننگ انتظار در اتاق های هتل را به جان خریدیم که اردوغان خائن و همدست آل سعود و معمار اصلی اجرایی کردن همه آن توطئه های آل سعود، از کار تشریفاتی جلسه پایانی اجلاس فارغ شود و با ما به آنکارا برویم و در نهایت بی شرمی مراسم سلام و تشریفات که مربوط به لحظه ورود ما به ترکیه است، را در آنکارا و در پایان سفر ما انجام دهد و در اوج بی نزاکتی ظاهرای دست به آن نمایش مسخره زند که فقط می تواند کودکان را فریب دهد. ما این اندازه درایت نداشتیم که به جای ترک جلسه نهای می بایستی ترتیبی دهیم که در ابتدا و یا انتهای آن جلسه کذائی میکروفن را بدست گرفته و به سران کنفرانس اسلامی به عنوان عضو موسس یاد آور می شدیم که آن کنفرانس برای وحدت عالم اسلام درست شد و کاری که سلمان آل سعود و همدستش اردوغان کردند فقط و فقط برای ایجاد شکاف و تفرقه در عالم اسلام بوده و محکوم! - ولی می دانیم که چنین اقداماتی نه به عقل آقایان متخصص در الگوی رفتاری سیاست خارجی صادق خرازی می رسد و نه آقایان چنین شهامتی را دارند.

چه باید کرد؟
جنابان آقایان روحانی و ظریف این گونه به نظر می آید که شما ننگ شکست مفتضحانه کنفرانس سران اسلامی در استانبول را نشسته پذیرفته اید و فقط می کوشید با استفاده از تبلیغاتچی های تهی فکر جناحی خود با استفاده از امکانات دولتی فکر و توجه ملت را از این شکست ننگین منحرف سازید. خیر! این چاره امر نیست! الگوی خیانتکارانه در سیاست خارجی را کنار بگذارید و شهامت داشته باشید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو